• 2019 – Speelschema Dames enkel Heren dubbel van 27 mei tot 7 juni

    Onderstaand het schema. Er zijn zowel bij de dames als bij de heren een poule met vijf deelnemers, kijk dus goed of je vier keer moet spelen. Op hemelvaartsdag 30 mei wordt er NIET gespeeld maar er zijn wel vier wedstrijden op zaterdag om tien uur.

    Als er iets niet klopt stuur even een mail.

    Groeten Kees en Martijn

  • maandag 27 mei 2019 19:00 paul hendriks richard greeve rinus hoogerbrugge jan vd lugt - - -
    maandag 27 mei 2019 19:00 stefan vd braak dennie vd berg ruud vd bulk fred beverwijk - - -
    maandag 27 mei 2019 19:00 rick olsthoorn bart vd sloot pieter nederveen andre noort - - -
    maandag 27 mei 2019 19:00 mazin abdulah tom montijn ton rodenburg george eenige - - -
    maandag 27 mei 2019 19:00 mirjam imperi jeanne de winter - - -
    maandag 27 mei 2019 20:00 piet noorlander wim mostert christian gude wim scholte - - -
    maandag 27 mei 2019 20:00 rob reiding karli reiding peter intveen frie vd luitgaarden - - -
    maandag 27 mei 2019 20:00 linda de wijn anita stoopman - - -
    maandag 27 mei 2019 20:00 anneke limam els bross - - -
    maandag 27 mei 2019 20:00 atty vd ham anneke verbakel - - -
    maandag 27 mei 2019 20:30 femke hijdra ria beverwijk - - -
    maandag 27 mei 2019 20:30 esther vd heuvel sandra straathof - - -
    dinsdag 28 mei 2019 19:00 pieter nederveen andre noort dirk vd wal gerard verbeeten
    dinsdag 28 mei 2019 19:00 rick olsthoorn bart vd sloot mazin abdulah tom montijn
    dinsdag 28 mei 2019 19:00 jan int veen wim smit peter intveen frie vd luitgaarden
    dinsdag 28 mei 2019 19:00 marceline liefhebber mirjam imperi
    dinsdag 28 mei 2019 19:00 helma v rijn jeanne de winter
    dinsdag 28 mei 2019 20:00 ron v leeuwen fred meijer paul hendriks richard greeve
    dinsdag 28 mei 2019 20:00 ruud vd bulk fred beverwijk patrick glastra marcel v campenhout
    dinsdag 28 mei 2019 20:00 stefan vd braak dennie vd berg martijn vd goes ruud v leeuwen
    dinsdag 28 mei 2019 20:00 nel vogel monique straver
    dinsdag 28 mei 2019 20:00 els bross ria beverwijk
    woensdag 29 mei 2019 20:00 piet noorlander wim mostert rinus hoogerbrugge jan vd lugt - - -
    woensdag 29 mei 2019 20:00 christian gude wim scholte paul hendriks richard greeve - - -
    woensdag 29 mei 2019 20:00 patrick glastra marcel v campenhout martijn vd goes ruud v leeuwen - - -
    woensdag 29 mei 2019 19:00 rick olsthoorn bart vd sloot ton rodenburg george eenige - - -
    woensdag 29 mei 2019 19:00 dirk vd wal gerard verbeeten mazin abdulah tom montijn - - -
    woensdag 29 mei 2019 19:00 rob reiding karli reiding joris v rijn max stoopman - - -
    woensdag 29 mei 2019 19:00 nel vogel linda de wijn - - -
    woensdag 29 mei 2019 20:00 anneke limam femke hijdra - - -
    woensdag 29 mei 2019 19:00 marceline liefhebber helma v rijn - - -
    woensdag 29 mei 2019 20:00 esther vd heuvel anneke verbakel - - -
    donderdag 30 mei 2019
    vrijdag 31 mei 2019 19:00 rick olsthoorn bart vd sloot dirk vd wal gerard verbeeten - - -
    vrijdag 31 mei 2019 19:00 pieter nederveen andre noort mazin abdulah tom montijn - - -
    vrijdag 31 mei 2019 19:00 joris v rijn max stoopman jan int veen wim smit - - -
    vrijdag 31 mei 2019 19:00 helma v rijn mirjam imperi - - -
    vrijdag 31 mei 2019 20:00 piet noorlander wim mostert ron v leeuwen fred meijer - - -
    vrijdag 31 mei 2019 20:00 christian gude wim scholte rinus hoogerbrugge jan vd lugt - - -
    vrijdag 31 mei 2019 20:00 anneke limam ria beverwijk - - -
    vrijdag 31 mei 2019 20:00 marceline liefhebber jeanne de winter - - -
    vrijdag 31 mei 2019 20:00 sandra straathof anneke verbakel - - -
    zaterdag 1 juni 2019 10:00 ron v leeuwen fred meijer rinus hoogerbrugge jan vd lugt - - -
    zaterdag 1 juni 2019 10:00 dirk vd wal gerard verbeeten ton rodenburg george eenige - - -
    zaterdag 1 juni 2019 10:00 rob reiding karli reiding jan int veen wim smit - - -
    zaterdag 1 juni 2019 10:00 joris v rijn max stoopman peter intveen frie vd luitgaarden - - -
    maandag 3 juni 2019 19:00 stefan vd braak dennie vd berg patrick glastra marcel v campenhout - - -
    maandag 3 juni 2019 19:00 pieter nederveen andre noort ton rodenburg george eenige - - -
    maandag 3 juni 2019 19:00 nel vogel anita stoopman - - -
    maandag 3 juni 2019 19:00 atty vd ham sandra straathof - - -
    maandag 3 juni 2019 20:00 piet noorlander wim mostert paul hendriks richard greeve - - -
    maandag 3 juni 2019 20:00 christian gude wim scholte ron v leeuwen fred meijer - - -
    maandag 3 juni 2019 20:00 ruud vd bulk fred beverwijk martijn vd goes ruud v leeuwen - - -
    maandag 3 juni 2019 20:00 monique straver linda de wijn - - -
    maandag 3 juni 2019 20:00 els bross femke hijdra - - -
    dinsdag 4 juni 2019 19:00 monique straver anita stoopman - - -
    dinsdag 4 juni 2019 19:00 esther vd heuvel atty vd ham - - -